Kim jesteśmy

Tworzymy balsamy do ust z bogatym wnętrzem!

Zabawnie wyglądające, aromatyczne i naturalne produkty, bez ściemy w środku.

Nietłusta formuła, pozbawiona grubej, woskowej warstwy. Za to idealna mieszanka czystych, wegańskich/roślinnych i głównie organicznych składników. Nasze soczyste smaki pochodzą po prostu ze składników spożywczych, takich jak: rośliny, owoce, warzywa - nigdy do produkcji nie używamy aromatów syntetycznych. Dostępne w imponującym i smakowicie wyglądającym asortymencie. Zachęcamy Cię do znalezienia swojego idealnego balsamu. Jesteśmy pewni, że go znajdziesz!

Wyróżniająca się jakość. Zagadkowe, trudne do zidentyfikowania składniki? Nie, dziękujemy! Wykorzystujemy tylko te naturalne i łatwe do zidentyfikowania. Nasza nagradzana formuła i jej konsystencja jest po prostu skuteczna ze względu na ekstremalnie nawilżający ładunek, jaki w sobie zawiera.

Wegańskie - mamy na to certyfikat! Jeśli poszukujesz tylko składów roślinnych - dobrze trafiłeś. Sprawdź listę składników, jakie wykorzystujemy do produkcji balsamów Crazy Rumors.

Nasze balsamy wytwarzane są ręcznie w małych partiach z super nawilżającego organicznego masła shea oraz łagodzącego oleju jojoba. Pakowane są w nadające się do ponownego przetworzenia i wolne od BPA opakowania, które zawierają 20% mniej plastiku od konwencjonalnych opakowań dostępnych na rynku. Małe partie to zawsze świeże balsamy. Wytwarzamy je lokalnie w Atlancie, w stanie Georgia. Część naszych dochodów oddajemy na ważne cele charytatywne, dlatego wybierając i kupując nasze produkty -  Ty też czynisz dobro!

Naturalne, wegańskie, bajecznie kolorowe, smakowite i etycznie wytwarzanie!

pixel