Jak to wszystko się zaczęło

Słyszałeś tą historię? 

Poznaj twórców marki Crazy Rumors

To my: Brooklynites Edie i Brian Himmel. Jako twórcy marki, rozpoczęliśmy eksperymenty z apetycznymi i smakowymi pomadkami ochronnymi do ust w 2003 roku. Mieliśmy cel: połączyć zdrowe i naturalne oraz wysokiej jakości składniki z kreatywnym, przykuwającym oko wyglądem oraz aromatami. Podejmowaliśmy się wielu eksperymentów, aby stworzyć balsam idealny. Szybko stało się to naszą obsesją. Nie przechodziło nic, co nie było bliskie ideałowi. Byto to wyzwanie wymagające wielu prób, wyczerpujące, ale byliśmy zdeterminowani, aby osiągnąć założony cel. Po wielu zarwanych nocach,  wreszcie udało się! Byliśmy niesłychanie podekscytowani i chcieliśmy jak najszybciej podzielić się naszą recepturą z całym światem. Kremowe masełko, o idealnej formule i pełne samych cudowności. I tak po prostu, nasze dziecko - Crazy Rumors - narodziło się!

Od tego czasu, niezmiennie trwa ta szalona jazda

2005

Wskoczyliśmy pewnego razu do nowojorskiego metra z torbą wypchaną obietnicami. Chodząc od sklepu do sklepu, byliśmy zdumieni reakcjami, jakie otrzymywaliśmy. W ten sposób pierwsze Crazy Rumors oficjalnie rozeszły się w Nowym Jorku.

2007

Zostawiliśmy w NY naszą jaskrawo-żółtą kuchnię, w której - na kuchence - powstała pierwsza partia balsamów do ust. Przeprowadziliśmy się na pd. Florydę, gdzie wynajęliśmy nasz pierwszy (nadal malutki) magazyn. Świat poznał również nasze pierwsze balsamy kolorowe - bajeczną linię  Hibiskiss. I tak o to, nadal zarażaliśmy tą miłością cały świat. 

2010

Nasz córka Sophia przyszła na świat, wypełniają nasze życie również inną wybitnie ważną rolą, jaką jest bycie rodzicami! Wiecie, że Sophia ubóstwia przychodzić z nami do pracy (w czasie poza szkolnymi obowiązkami) i uwielbia pakować zamówienia. Ona też już stała się częścią Crazy Rumors! Tego samego roku ponownie przenieśliśmy się. Tym razem nieco na północ, do stanu Georgia i do znacznie większych przestrzeni. Stawaliśmy się silniejsi.

Kilka następnych lat

Crazy Rumors zaczęło się intensywnie rozwijać, zwłaszcza za granicą. Nasze produkty dostępne są w ponad 20 krajach. Dzięki tej ekspansji, Ty również możesz doświadczać, czym jest Crazy Rumors.

2016

Świat poznał naszego super uroczego syna Brandona. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc powiedzieć, że nasza rodzina wreszcie jest kompletna.

Dzisiaj

Nadal rozwijamy nasze smakowite, nagradzane, lubiane i ręcznie wytwarzane balsamy. Wiesz, że wszystkie produkowane są w małych partiach? Znaczy to, że balsamy zawsze są świeże. Wszystkie powstają w Atlancie, w stanie Georgia, USA!

pixel